Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Jak zrobić oryginalny prezent świąteczny? Nasze inspiracje

oryginalne prezenty swiateczne

Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanocne to magiczny czas. Kojarzy się ze spotkaniami w rodzinnym gronie, przepysznym jedzeniem oraz wyjątkowymi upominkami. Prezenty świąteczne sprawiają wiele radości, jednak ich przygotowanie oraz zapakowanie może stanowić nie lada wyzwanie. Warto pomyśleć o oryginalnym podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy bliskich lub przyjaciół. Jak zrobić prezenty świąteczne, aby na długo pozostały w pamięci?


Wyjątkowe i własnoręcznie wykonane podarunki to gwarancja sukcesu


Własnoręcznie zrobiony prezent świąteczny sprawi nie tylko wiele radości, ale również podkreśli, jak ważny jest dla nas adresat podarunku. W związku z tym, zamiast kupić gotowy upominek w sklepie, warto poświęcić trochę więcej czasu i stworzyć coś wyjątkowego. Jak zrobić oryginalny prezent, który z pewnością zostanie doceniony? Jedną z propozycji jest przygotowanie wyjątkowego albumu, zawierającego wspólne zdjęcia. Jest to fantastyczna pamiątka, która umożliwia powrót do szczęśliwych i niezapomnianych wspomnień.


Świetnym pomysłem na zrobienie oryginalnego prezentu świątecznego jest własnoręczne stworzenie świecy zapachowej. Jej wykonanie nie jest trudne oraz nie zabiera wiele czasu, a podarunek z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. Do stworzenia świecy można wykorzystać między innymi ulubione kwiaty czy skórki owoców.

Kosz upominkowy zachwyci każdego, nie tylko miłośnika słodkości


Kosze prezentowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Dają dużo możliwości, ponieważ można w nich umieścić ulubione produkty bliskiej osoby oraz ozdobić je w nietuzinkowy sposób. W takim oryginalnym prezencie świątecznym znajdzie się miejsce na wyroby czekoladowe, różnego rodzaju ciastka, pierniki oraz kawy lub przepyszne dżemy. Całość można zapakować w piękny kosz lub wyjątkowy karton ozdobny.
Na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele propozycji zestawów, dopasowanych do wieku oraz upodobań adresata. Świadczymy również usługę przygotowania spersonalizowanych koszy, spełniających przedstawione wymagania.

W jaki sposób zapakować upominki świąteczne?


Przygotowując podarunki, należy zadbać nie tylko o zawartość paczki, ale również piękne opakowanie. W sklepach dostępnych jest wiele świątecznych kartonów czy papierów w wyjątkowe wzory, nawiązujące do Bożego Narodzenia lub innych świąt i okazji. Nie można również zapomnieć o umieszczeniu na podarunku imienia adresata.

Jak oryginalnie podpisać prezent?


Jedną z propozycji jest samodzielne przygotowanie bilecików, które następnie można przykleić za pomocą taśmy dwustronnej lub przywiązać kokardą. Warto oprócz imienia napisać krótkie życzenia, ułożone specjalnie z myślą o bliskiej osobie. Innym sposobem na podpisanie prezentów świątecznych jest wykonanie na komputerze etykiet, a następnie ich wydrukowanie na papierze samoprzylepnym. W Internecie można znaleźć zarówno inspiracje, jak i szablony, które z pewnością ułatwią oraz przyspieszą proces tworzenia.

Nietuzinkowe propozycje prezentów dla pracowników


Poszukujesz oryginalnego prezentu dla pracowników? Wybór idealnego upominku, który sprawi radość i doceni zaangażowanie zespołu, może być wyzwaniem. Jednak istnieje wiele kreatywnych opcji, które mogą zaskoczyć i ucieszyć wszystkich pracowników. Możesz rozważyć personalizowane prezenty, takie jak spersonalizowane kubki, breloczki czy etui na telefony, które odzwierciedlą indywidualność i zainteresowania każdej osoby. Inną ciekawą opcją jest organizacja firmowej wyprawy lub warsztatów, które pozwolą pracownikom na rozwijanie umiejętności i budowanie więzi. Oryginalne prezenty mogą również obejmować vouchery na doświadczenia, takie jak konsultacje z trenerem fitness, masaże czy bilety na koncert, czy wydarzenie sportowe. Kluczem do wyboru idealnego prezentu jest uwzględnienie indywidualnych preferencji pracowników oraz zapewnienie im pozytywnych emocji i chwili relaksu pośród trudów codziennej pracy.

Formularz kontaktowy  Przeczytaj na naszym blogu

  Paczki świąteczne a podatki i fundusz ZFŚS

  Paczki świąteczne dla pracowników to współcześnie standard w wielu zakładach pracy. Jako przedsiębiorca z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób je rozliczać. Kiedy za paczki można zapłacić z ZFŚS? Jak wygląda kwestia odprowadzania podatku za tego typu upominki dla pracownika? Sprawdź! Pieniądze na święta z ZFŚS – co obejmuje Fundusz Świadczeń Socjalnych? ZFŚS, czyli Zakładowy […]

  Czytaj więcej
  Jak podpisać prezenty świąteczne?

  Przygotowywanie podarunków kojarzy się z miłym i przyjemnym zajęciem. Kiedy jednak jest więcej prezentów, zadanie może stać się żmudne. Mikołajki? Boże Narodzenie? A może Wielkanoc? Warto zaplanować piękne upominki na każdą z tych okazji! To doskonały pomysł, by zrobić miłą niespodziankę pracownikom czy też grupie podopiecznych w przedszkolu lub szkole. Zarówno dorośli, jak i dzieci […]

  Czytaj więcej
  Jak zorganizować wigilię firmową? Porady

  Organizacja wigilii firmowych powoli staje się już tradycją nie tylko w korporacjach, ale również mniejszych przedsiębiorstwach. Jest to doskonała szansa na podziękowanie pracownikom za wykonaną przez cały rok pracę, jak również forma integracji. Spotkanie można przeprowadzić zarówno w siedzibie firmy, jak i w wynajętym lokalu. Jak zorganizować wigilię firmową, aby na zawsze pozostała miłym wspomnieniem? Na […]

  Czytaj więcej