Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Owoce do biura

Kosze prezentowe z owocami stanowią piękny dodatek do prezentu lub prezent sam w sobie. Starannie zapakowane, świeże i pyszne owoce na prezent ucieszą każdy zespół firmowy. Podarowane z okazji świąt lub podczas firmowych uroczystości służą jako oryginalny podarunek, zwłaszcza po dodaniu do nich dodatkowego elementu w postaci gadżetu firmowego lub innych produktów do wyboru. Taki kosz owoców można też zamówić z opcją regularnej dostawy do biura, dzięki czemu zespół firmowy będzie cieszył się świeżymi przekąskami w przerwach w pracy.

Owoce do biura w eleganckim koszu – oryginalny prezent korporacyjny

Kosze z owocami mogą być oryginalnym prezentem dla współpracowników, a także świetnym sposobem na wyrażenie troski o nich, podczas gdy wykonują codzienne obowiązki zawodowe. Owoce dostarczone w specjalnym koszu, w którym są starannie ułożone i zabezpieczone, z pewnością ucieszą i sprawią, że dzień zacznie się od uśmiechu obdarowanych osób. Kosz owoców jest dobrym pomysłem w przypadku przygotowania prezentów dla miłośników zdrowej żywności, osób na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej. Kosz z owocami na prezent zamówiony na specjalną okazję do biura, ucieszy zespół, sprawiając, że praca stanie się niecodzienną przyjemnością. Owoce, zapakowane w ozdobnym koszu na prezent, są w tym przypadku świetnym sposobem na uczczenie uroczystych okoliczności lub obdarowania pracowników.

Kosz owoców na prezent

Świeża dostawa owoców codziennie

Dostawa owoców zamówionych na naszej stronie internetowej może być jednorazowa lub przebiegać według ustalonego harmonogramu. Gwarancją jakości, którą oferuje Świat Mikołaja poparta jest staranną selekcją świeżych owoców codziennie, ponieważ kosz z owocami na prezent musi być nie tylko piękny, lecz także zawierać produkty doskonałej jakości.
Jednorazowa dostawa owoców polega na złożeniu zamówienia poprzez formularz, umieszczony na naszej stronie internetowej. Dostarczamy profesjonalnie i estetycznie zapakowane kosze z owocami pod wskazany adres.
Regularna dostawa owoców w celu obsługi imprez firmowych, konferencji lub planowania „owocowych dni” w biurze, odbywa się po szczegółowych ustaleniach z naszym konsultantem. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych koszy spełniała oczekiwania klientów.

Kosze z owocami dla firm – jak je zamówić?

Na naszej stronie prezentujemy przykładowe owoce do biura w dedykowanych koszach różnej wielkości. Zamówiony kosz z owocami na prezent dodatkowo ozdabiamy na prośbę klienta i zgodnie z okazją. Na życzenie uzupełniamy go też o dodatkowe elementy ozdobne lub firmowe gadżety. Przed złożeniem zamówienia zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym biurem, podczas którego wspólnie z klientem ustalamy szczegóły, dotyczące wyglądu i zawartości przyszłej paczki. W celu zarejestrowania zamówienia można również skorzystać z formularza umieszczonego na stronie internetowej. Dostarczamy świeże owoce do biura w najkrótszych terminach tak, aby zachowały one swój świeży wygląd i wartości odżywcze. Zapraszamy do kontaktu firmy, chcące wnieść w swoje środowisko odrobinę przyjemności na co dzień w postaci zawsze świeżych owoców w biurze.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem firmy Świat Mikołaja, podczas którego profesjonalnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju świeżych owoców w eleganckich koszach. Kosz owoców z pewnością będzie nie tylko oryginalnym prezentem firmowych, lecz także, zamawiany regularnie, stworzy możliwości przejawu troski o pracowników firmy, którzy w porze lunchu mogą skorzystać z możliwości zdrowej przekąski.

Przeczytaj na naszym blogu

Jak podziękować za prezent? Gotowe teksty na podziękowanie

Prezenty mają za zadanie przynosić radość osobom obdarowywanym oraz pomagać uczcić ważne momenty w życiu. Z tego powodu urodziny, święta oraz inne okazje często odbywają się w towarzystwie symbolicznych upominków, które cieszą obie strony, świadczą o pamięci i wyjątkowej relacji. Osoby obdarowywane powinny jednak zastanowić się, jak podziękować za prezent, by okazać wdzięczność najbliższym. Nie […]

Czytaj więcej
Prezenty dla klientów a podatek dochodowy? Wszystko, co powinieneś wiedzieć

Wręczanie upominków stanowi popularną strategię wizerunkową przedsiębiorców, chcących umocnić swoje relacje z kontrahentami czy pracownikami. W ujęciu prawnym strategia ta jest w zasadzie odrębnym zagadnieniem prawnopodatkowym związanym z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz Ustawy o podatku od towarów i usług. W artykule...

Czytaj więcej
Co włożyć do paczki świątecznej?

Kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, firmy przygotowujące na zamówienie paczki upominkowe mają wiele pracy, gdyż liczba klientów wzrasta w sposób dynamiczny. Czym jest to spowodowane? Znaczenie ma bez wątpienia fakt, że w ferworze przedświątecznych przygotowań mało osób ma czas na samodzielne kompletowanie podarunków dla podopiecznych czy pracowników. Obdarowanie grupy dzieci lub podwładnych wiąże się […]

Czytaj więcej