Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Paczki świąteczne Szczecin

Grudzień to czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Czas ten zwykle skłania do robienia podsumowań minionych dwunastu miesięcy oraz okazywania sobie życzliwości i wdzięczności. Sposobem na symboliczne powiedzenie komuś „dziękuję” mogą być upominki. Wręczane bywają one nie tylko w gronie najbliższych, ale także w pracy. Świąteczna paczka podarowana pracownikowi, klientowi lub kontrahentowi to uniwersalny znak docenienia. Przygotowanie koszy dla wszystkich osób zatrudnionych oraz partnerów biznesowych może być trudnym i czasochłonnym zadaniem, dlatego skompletowanie prezentów warto powierzyć specjalistom.

W Świecie Mikołaja przygotowujemy atrakcyjnie skomponowane kosze upominkowe dla firm ze Szczecina i okolic – zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Kiedy warto zamówić kosze prezentowe?

Właściciele firm bardzo często decydują się na wręczenie prezentów świątecznych zatrudnionym w danej organizacji osobom. Gotowe kosze upominkowe, wypełnione wysokiej klasy słodyczami, kawą, herbatą lub drobnymi gadżetami kojarzącymi się z Gwiazdką, są w tym przypadku wyjściem idealnym. Ich zawartość jest zazwyczaj na tyle uniwersalna, że przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym.

Popularne jest także wręczanie paczek świątecznych strategicznym klientom oraz przedstawicielom firm ściśle współpracujących z danym przedsiębiorstwem. W tym przypadku również doskonale sprawdzą się przygotowane przez specjalistów zestawy.

Estetycznie prezentujący się kosz ucieszy zarówno pracowników, którzy poczują się docenieni za cały rok pracy, jak i klientów, w oczach których prezent potraktowany będzie z pewnością jako miły i elegancki gest.

Świat Mikołaja – profesjonalizm, estetyka i terminowa realizacja

Zlecenie skompletowania kosza pełnego smakołyków profesjonalistom znacznie ułatwia proces organizacji prezentów firmowych. Aby zmówić zestaw w Świecie Mikołaja, wystarczy skontaktować się z nami, wybrać którąś z proponowanych przez nas paczek lub opisać, co ma się w niej znaleźć – do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie, jesteśmy więc gotowi na wszelkie sugestie. Po akceptacji zlecenia przystępujemy do przygotowania i ozdobienia koszy. Ostatnim, a zaraz najważniejszym, etapem jest dostarczenie prezentów pod wskazany adres w dogodnym, wcześniej ustalonym, terminie.

Zapraszamy przedsiębiorców ze Szczecina do współpracy przy tworzeniu świątecznych paczek dla pracowników i kontrahentów. Niech wszyscy poczują magię Gwiazdki!