Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Co włożyć do paczki świątecznej?

co do paczki świątecznej

Kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, firmy przygotowujące na zamówienie paczki upominkowe mają wiele pracy, gdyż liczba klientów wzrasta w sposób dynamiczny. Czym jest to spowodowane? Znaczenie ma bez wątpienia fakt, że w ferworze przedświątecznych przygotowań mało osób ma czas na samodzielne kompletowanie podarunków dla podopiecznych czy pracowników. Obdarowanie grupy dzieci lub podwładnych wiąże się w końcu z wyborem i dostarczeniem dużej liczby podarunków. Wygodnie jest powierzyć to zadanie innym – ekspertom od tego typu usług. A co włożyć do paczki świątecznej? Najlepiej w takich zestawach sprawdzają się słodycze. Można wręczyć je nie tylko z okazji Bożego Narodzenia, są też idealnym słodkim prezentem na Mikołajki. Bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego oraz pozwolą mu poczuć magiczną atmosferę świąt.

​Co do paczki świątecznej? Upominki dla dzieci i dorosłych

Świąteczne prezenty mają na celu wywołanie pozytywnych emocji, ale czasami po prostu nie trafiają w gust obdarowywanych osób. Określenie preferencji osób, których nie zna się zbyt dobrze – np. podopiecznych czy podwładnych – często bywa problematyczne. Jak więc skompletować odpowiedni upominek i mieć pewność, że spodoba się większości osób z grupy docelowej? W przypadku takich obaw korzystnym rozwiązaniem będzie złożenie zamówienia na kosz prezentowy przez telefon i ustalenie podczas rozmowy, co włożyć do paczki świątecznej. W przypadku dzieci mogą to być ciastka, żelki, batoniki, czekolady czy draże. Dla dorosłych uniwersalne okażą się dodatkowo: kawa, herbata, alkohol lub pudełko czekoladek z likierem. Co więcej, korzystając z usługi firmy oferującej kosze podarunkowe, klient uzgadnia budżet, w którym chce, żeby prezent się zamknął. Nie ma też potrzeby martwić się o jego estetykę – podarunki trafiają we wskazane przez zamawiającego miejsce w stylowym i eleganckim opakowaniu. Dzięki temu na pewno spodobają się odbiorcom należącym do różnych grup wiekowych – zarówno tym najmłodszym, jak i trochę starszym.

co do paczki świątecznej

Co do kosza prezentowego? Upominki dla pracowników

Nie tylko w przestrzeni osobistej warto dbać o wzajemne relacje – te liczą się również w pracy, obojętnie, czy współpracowników jest kilku, czy też bardzo wielu. Zimowe święta sprzyjają wzmacnianiu więzi poprzez tradycję składania sobie nawzajem życzeń oraz wręczania prezentów. Często pojawiają się mimo wszystko pytania, jaki upominek podarować swoim pracownikom lub koleżankom i kolegom z biura, kiedy nie zna się zbyt dobrze ich preferencji. W tej sytuacji idealnie sprawdzą się słodycze mikołajkowe. To uniwersalne produkty, które przypadną do gustu większości osób. Jeśli natomiast ktoś z obdarowanych nie spożywa cukru, może poczęstować łakociami swoich bliskich czy zaproszonych gości. Niewątpliwie słodycze, zwłaszcza w okresie świąt, przydadzą się w każdym domu. W przypadku prezentu dla pracowników lub klientów można też zastanowić się nad gadżetami z logo firmy.

​Czym wypełnić kosz prezentowy dla dzieci? Upominki dla najmłodszych

Nie można zapomnieć o dzieciach, które szczególnie wczuwają się w klimat świąt. To one z pasją tworzą bożonarodzeniowe ozdoby, pomagają w domowych przygotowaniach i ze zniecierpliwieniem wypatrują pojawienia się na niebie pierwszej gwiazdki! W dzisiejszych czasach niekiedy trudno trafić z upominkiem w gust obdarowywanej osoby. Co, jeśli ma już ona przedmiot, który zamierza się jej wręczyć? Z tego względu warto postawić na uniwersalne produkty, na przykład słodycze. Czym wypełnić kosz prezentowy dla dzieci? Żelki, czekolada, ciastka i batoniki okażą się doskonałym wyborem. Taka paczka przepełniona łakociami na pewno zostanie doceniona i pozwoli najmłodszym poczuć magię świąt.

​Ile kosztuje kosz ze słodyczami? Ceny i proces składania zamówienia

Zwykle na świąteczne prezenty przeznacza się konkretny budżet. Co więcej, ustala się go zgodnie z własnymi możliwościami oraz stopniem zażyłości z obdarowaną osobą. To, ile kosztuje kosz ze słodyczami, będzie zależało od rodzaju oraz liczby produktów. Z tego względu klient ma możliwość ustalenia szczegółów podczas rozmowy telefonicznej – on decyduje, co ma zawierać paczka, jaki przeznacza na nią budżet oraz gdzie powinna zostać dostarczona. Następnie zamawiającemu przedstawia się ofertę, a po jej zaakceptowaniu, zamówienie jest kompletowane, pakowane i dostarczane we wskazane miejsce.

Brak pomysłu na świąteczne prezenty? Bez wątpienia paczka ze słodyczami mikołajkowymi to dobre rozwiązanie!

Sprawdź także nasze prezenty do 50 zł, prezenty do 100 zł, prezenty do 150 zł, opakowania świąteczne, papier do pakowania prezentów oraz kartoniki świąteczne

Formularz kontaktowy