Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Paczki świąteczne Kraków

Zastanawiasz się, co podarować pracownikom w okresie świątecznym? A może szukasz prezentu dla dzieci? Postaw na sprawdzone rozwiązanie, czyli estetycznie zapakowaną paczkę pełną słodkości i innych niespodzianek. To świetny pomysł na prosty, lecz wspaniały podarunek, który sprawi osobom z Twojego otoczenia mnóstwo radości. Szczególnie jeśli paczki zostaną przygotowane z taką starannością, jak te ze sklepu Świat Mikołaja. Nasze zestawy świąteczne rozwozimy w wielu miastach – w tym również w Krakowie. Jeśli jesteś mieszkańcem tej miejscowości, zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!


Dlaczego paczka świąteczna to dobry pomysł na prezent?


Okres świąteczny to zwykle bardzo gorączkowy czas. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. W domu czekają na nas zakupy, a w firmie – mnóstwo formalności. Gdzie w tym wszystkim znaleźć chwilę na prezenty? I skąd wziąć pomysł na ciekawy podarunek? Rozwiązaniem tego problemu są paczki świąteczne, które rozwozimy na terenie Krakowa. Hermetycznie zapakowane, pełne ciekawych upominków, stanowią bardzo prosty i uniwersalny prezent z okazji Bożego Narodzenia. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku współpracowników, jak i dzieci.


Zestawy prezentowe na zamówienie do Krakowa


Paczka świąteczna to sprawdzony prezent, ale niektórzy mogą się obawiać, że zbyt bezosobowy. W końcu większość tego typu podarunków zawiera dokładnie te same przedmioty i nie są one w żaden sposób spersonalizowane. W Świecie Mikołaja pokazujemy jednak, że wcale nie musi tak być! Nasze zestawy prezentowe na święta dostarczane w Krakowie i innych miastach na terenie Polski możemy skomponować na podstawie Twoich preferencji. Dzięki temu w każdej z nich znajdą się upominki dopasowane specjalnie do potrzeb odbiorcy. Gwarantujemy, że okażą się strzałem w dziesiątkę.


Jak zamówić paczkę świąteczną ze sklepu Świat Mikołaja?


Jeśli szukasz pomysłu na zestawy prezentowe w Krakowie lub dowolnym innym mieście, trafiłeś w dobre miejsce. Jak skorzystać z naszej oferty i zamówić paczkę świąteczną w Krakowie? Proces zamawiania paczek odbywa się w czterech etapach. Na samym początku wybierasz interesujący Cię zestaw, później ustalasz z nami szczegóły zamówienia, a potem czekasz na przygotowanie i dostarczenie paczki pod wskazany adres. Tylko tyle potrzeba, aby Twoi bliscy cieszyli się pięknymi i praktycznymi podarunkami na święta.

Formularz kontaktowy