Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Najczęściej zadawane pytania

Aby zamówić paczki świąteczne najlepiej wypełnij formularz, napisz maila kontakt@swiatmikolaja.pl lub zadzwoń +48 501 931 006 
Paczki świąteczne klientów realizujemy od 2012 roku. Co roku dla Naszych klientów dostarczamy kilkadziesiąt tysięcy paczek świątecznych. W gronie Naszych stałych klientów są zarówno mniejsze rodzinne firmy jak i największe firmy w kraju.  Z każdym rokiem staramy się przedstawiać jak najbardziej atrakcyjną ofertę dla Naszych klientów. W przygotowaniu paczek opieramy się na produktach wysokiej jakości dzięki czemu jesteśmy zadowolić najbardziej wymagających klientów. Mamy doświadczenie w realizacji zamówień od 30 sztuk do nawet kilkunastu tysięcy paczek świątecznych dla jednego klienta.
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni robocze + czas dostawy. W okresie Mikołajkowym ten czas może się nieznacznie wydłużyć. Składając zamowienie odpowiednio wcześniej jest też możliwość wybrania konkretnego dnia na kiedy paczki mają być dostarczone.  Paczki świąteczne dostarczamy Naszym transportem lub kurierem. Warto pamiętać, że w okresie świątecznym firmy kurierski bywają przeciążone dlatego czas dostawy może się wydłużyć z 24 godzin do nawet 72 godzin.
Upominki dostarczamy własnym transportem lub z pomocą kuriera. Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy zniszczeniu podczas transportu.
Tak, oczywiście możemy zaproponować dodatkowe elementy do paczki świątecznej. Zapytaj o szczegóły.
Oczywiście na każde zrealizowane zamówienie wystawiamy fakturę.
Minimalne zamowienie wynosi 30 sztuk.
Tak, realizujemy wysyłki na terenie całej UE.
Wszystkie paczki odpowiednio zabezpieczamy, aby nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu. W przypadku gdy zamowienie dotrze uszkodzone należy niezwłocznie zgłosić kierowcy lub kurierowi. W takiej sytuacji należy spisać protokół uszkodzonej przesyłki i niezwłocznie powiadomić Nas o tym.
W kwestii współpracy jesteśmy bardzo elastyczni dlatego jesteśmy w stanie dopasować paczki świąteczne pod konkretny budżet. Napisz lub zadzwoń, a na pewno się dogadamy. Rabaty negocjujemy indywidualnie. Rabaty są zależne od ilości zamówionych paczek, czasu realizacji, terminu dostawy oraz formy płatności.
Tak, oczywiście przygotowujemy spersonalizowane paczki świąteczne.