Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Skrzyneczki z logo i grawerem

Skrzyneczka drewniana z grawerem to popularny rodzaj opakowania prezentów, wykonany z naturalnego materiału. Zaletami drewnianych opakowań dla upominków są wysoka estetyka wykończenia oraz możliwość umieszczenia wewnątrz kreatywnych dodatków. Wypalanie laserem, wytłaczanie na gorąco czy wielokolorowy sitodruk to główne metody wykonania różnorodnych dekoracji, w tym loga firmowego na tego typu opakowaniach.

Dekoracyjne skrzyneczki z logo na prezent

Nie wiesz, jak oryginalnie zapakować prezenty firmowe? Zwróć uwagę na stylowe skrzyneczki z logo! Takie opakowania z pewnością sprawią, że Twoje prezenty będą wyglądały zaskakująco oryginalnie na tle podarunków innych firm. Zajmujemy się komponowaniem prezentów z uwzględnieniem specyfiki działalności przedsiębiorstwa, typu zaplanowanych podarunków oraz wymaganej stylizacji, w zależności od konkretnej okazji. Skrzyneczka drewniana z grawerem nie tylko pozytywnie wpływa na pierwsze, wizualne wrażenie podczas otrzymania prezentu, lecz także stanowić będzie zademonstrowanie poparcia dla idei less warte, co obecnie jest niemało ważnym aspektem w zakresie komunikacji firmowej. Dekoracyjne pudełka drewniane z grawerem, zamówione za naszym pośrednictwem, mogą zawierać różnorodną informację, taką jak: logo, rysunek, napis, które dodatkowo zwiększają wartość oryginalnie zapakowanego prezentu.

skrzyneczka drewniana na wino

Pudełka drewniane z grawerem — stylowe uzupełnienie świątecznego prezentu

Skrzyneczki z logo, wykonane z drewna lub sklejki, najczęściej służą do zapakowania takich prezentów firmowych jak: butelki z alkoholem, upominki na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy inne okazje, zestawy świeżych owoców, książki i inne materiały drukowane, słodycze, kawa, herbata, a także kubki, filiżanki i imbryki. Jeśli nie wiesz, jaka skrzyneczka drewniana z grawerem najbardziej podkreśli wartość wybranego upominku, zwróć się do nas! Profesjonalnie zajmujemy się komponowaniem firmowych prezentów, które dopasujemy pod względem stylu i charakteru do wybranego opakowania z logo. Pudełka drewniane z grawerem podnoszą wartość każdego, starannie wybranego prezentu oraz dodają mu stylowego charakteru. Dzięki temu każdy upominek, którego elementy zostały pieczołowicie dopasowane do siebie i zapakowane w eleganckie drewniane pudełko, zyskuje zupełnie wyjątkową wartość oryginalnego prezentu.

skrzyneczka drewniana na prezent

Skrzyneczki drewniane na wino — Świat Mikołaja

Skrzyneczka na wino z grawerem uczyni z każdej butelki alkoholu elegancki upominek. Dowolny rodzaj alkoholu warto zapakować tak, aby opakowanie podkreślało kształt danej butelki, a w przypadku ważnych uroczystości proponujemy, aby zastanowić się nad sprezentowaniem kilku butelek różnego alkoholu o eleganckim charakterze: szampana, whisky czy dobrej jakości wina. Skrzyneczki drewniane na wino elegancko się prezentują, jednocześnie chroniąc swoją zawartość przed stłuczeniem, jak również mogą być wykorzystywane jako ozdoba. Taki wyrób wygląda solidnie, kojarzy się z tradycją oraz świetnie wpisuje się zarówno w otoczenie o klasycznym charakterze, jak i urządzone w nowoczesny stylu. Niemało ważnym aspektem, który posiada skrzyneczka na wino grawerowana, jest jej pozytywny wpływ na kształtowanie świadomości danej marki w oczach jej pracowników czy kontrahentów. Ze względu na rosnącą świadomość konsumencką, dotyczącą ważności redukcji odpadów, opakowania z drewna cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą ozdobnych, wykonanych z naturalnych materiałów pudełek na wino z logo.

Sprawdź także nasze skrzynki drewniane, kosze z owocami dla firm kartoniki świąteczne oraz kosze prezentowe Wielkanocne