Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Miód zestaw prezentowy na święta

paczka świąteczna ze słodyczami

Standard Gold

Ilość produktów: 5

Zestaw zawiera:


Miód kremowany z pomarańczą 220 g

Choinka biała czekolada z żurawiną i pistacją 65 g

Czekolada mleczna ręcznie wyrabiana z orzechami laskowymi 140 g

Bombonierka delissimo hazelnut&almond 182 g

Rozeta kremowa – czekolada mleczna piernikowa ze śliwkami i jabłkiem 35 g

Kartonik z motywem świątecznym

Z czym kojarzą się święta Bożego Narodzenia lub wielkanocne? Bez wątpienia z różnego rodzaju łakociami, przygotowywanymi własnoręcznie w domu, a także podarowanymi jako upominek. Nie wiesz, co wręczyć bliskim, pracownikom lub klientom? Idealnym pomysłem zestawy prezentowe z miodem na święta. Ten produkt przyda się w każdym domu jako dodatek do potraw lub napojów. Warto na niego postawić, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!


​ Jaki miód podarować na prezent świąteczny?


Pszczeli, a może kwiatowy? Istnieje wiele jego rodzajów, z którymi warto się zapoznać, zanim wybierzesz odpowiedni miód na święta dla swoich krewnych, klientów albo pracowników. To naturalny produkt, który charakteryzuje słodki, niepowtarzalny smak i aromat. Niezależnie od rodzaju, miód na prezent świąteczny to dobry pomysł, a ze względu na ozdobne słoiczki, również elegancki upominek.


​ Idealny prezent dla każdego – zestaw prezentowy z miodem


Rozpieszczający podniebienie, przyjemny, słodki smak – kto go nie lubi? Czy jednak jedzenie słodyczy może jednocześnie korzystnie wpływać na samopoczucie? Tak, jeśli wybierzesz odpowiedni, ekologiczny produkt, taki jak na przykład miód, który sprawdzi się doskonale jako prezent świąteczny. Wedle uznania można spożywać go jako deser, dodawać do dań, sosów, sałatek oraz do różnego rodzaju ciepłych i zimnych napojów, również zamiast cukru. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że będzie on niewątpliwie trafionym upominkiem.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami, aby zamówić dla swoich bliskich, klientów oraz pracowników paczki ze słoiczkami z miodem na prezent świąteczny. Możesz dodać też inne produkty do zestawu świątecznego, a my je skompletujemy, estetycznie zapakujemy i dostarczymy terminowo we wskazane miejsce. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!