Świat Mikołaja kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006
Paczki świąteczne dla pracowników

Paczki świąteczne dla pracowników

Święta to wyjątkowy czas dla każdego. Nasz zespół doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego od wielu lat przygotowujemy najlepsze paczki świąteczne dla pracowników. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala Nam na przygotowanie zestawów, z których pracownicy będą bardzo zadowoleni. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, dlatego jesteśmy w stanie przygotować paczki świąteczne dla pracowników w każdym budżecie oraz każda ilość. Spraw radość swoim pracownikom i zamów paczki już dziś.

PURPLE PACZKI BOŻONARODZENIOWE

 • Kawa Una Palona Purple Santos 250g
 • Czekolada Beskid Chocolate mleczna z orzechem laskowym 60g
 • Opakowanie świąteczne

BLUE PACZKI BOŻONARODZENIOWE

 • Kawa Una Palona Blue Hill 250g
 • Herbata liściasta Una Parzona zielona Sencha 100g
 • Opakowanie świąteczne

BLACK PACZKI BOŻONARODZENIOWE

 • Kawa Una Palona Short Black
 • Herbata Una Parzona liściasta Earl Grey 100g
 • Chocostick Beskid Chocolate ciemna czekolada z truskawką

Gdy zbliża się Boże Narodzenie, zaczynamy myśleć o wszystkich, którzy sprawili, że kończący się rok był wyjątkowy. Pragniemy wywoływać uśmiech na twarzach otaczających nas osób i dzielić się radością. Z tego powodu już na początku grudnia zaczynamy tworzyć paczki świąteczne dla dzieci, klientów, kolegów z pracy, a także paczki świąteczne dla pracowników. Oferta w Świecie Mikołaja jest bogata w wyjątkowe zestawy, z których można wybrać idealne podarunki dla tych, na których nam zależy. Wszystkie produkty pakujemy w wysokiej jakości opakowania świąteczne, aby do prezentu dołączyć element ekscytacji, wywołany odpakowywaniem podarunku.

Formularz kontaktowy  Paczki świąteczne dla pracowników – uśmiechy warte każdej ceny

  Nadchodzi Gwiazdka, a wraz z nią stres wywołany pytaniem: gdzie kupię najlepsze paczki dla pracowników w tym roku? Dobry pracodawca nie zapomina o docenieniu członków swojego zespołu w okresie świątecznym, dlatego wybiera tylko najlepsze prezenty, by pokazać, że wysiłek i zaangażowanie każdego pracownika nie uchodzi jego uwadze. To drobny gest, który wzrusza i wywołuje szeroki uśmiech na twarzach osób, które otrzymały specjalnie przygotowany upominek. Obdarowywanie się prezentami jest popularnym sposobem na przekazanie różnorodnych komunikatów. W zależności od kontekstu upominek oznaczać może przywiązanie, uczucie lub wdzięczność. Z tym ostatnim komunikatem mamy do czynienia w przypadku prezentów w pracy –paczki na Święta dla pracowników to sposób na podziękowanie i docenienie, a także budowanie relacji w zespole. Nie od dziś wiadomo, że zgrany zespół, dobrze dogadujący się z pracodawcą, to klucz do sukcesu firmy.

  Paczki mikołajkowe dla pracowników – mały gest, wielka radość

  Wbrew pozorom, bardzo łatwo jest sprawić komuś trafiony prezent, który nie zostanie rzucony w kąt. Kupując pracownikom figurkę lub inną ozdobę świąteczną, której jedynym zadaniem będzie zbieranie kurzu, ryzykujemy, że upominek będzie nietrafiony. Jest to zarówno strata finansowa, jak i zmarnowany czas, poświęcony na szukanie drobiazgu, który i tak nie zostanie doceniony. Kto nie lubi kawy i czekolady? To pomysł na prezent, który będzie trafiony niezależnie od płci, wieku i zainteresowań osoby, której pragniemy sprezentować taką paczkę. Ulubiona część dnia większości z nas, to z pewnością popołudniowa kawa połączona ze słodkim dodatkiem. Paczki świąteczne dla pracowników zawierające kojące zmysły produkty, to pomysł na prezent, który będzie pasował doskonale na święta. W końcu Boże Narodzenie to nie jedyna okazja, kiedy chcemy zrobić dla kogoś coś miłego.

  Zostań tegorocznym Świętym Mikołajem i zamów wyjątkowe paczki na Święta dla pracowników

  Jeśli jesteś bardzo zabiegany, a codzienne obowiązki uniemożliwiają kompletowanie gwiazdkowych prezentów, doskonałym rozwiązaniem będą gotowe paczki świąteczne dla pracowników. To sporo ułatwienie, jeśli robisz prezenty świąteczne na ostatnią chwilę lub po prostu nie masz pojęcia, jak sprawić przyjemność pracownikom. Bożonarodzeniowe paczki prezentowe dla pracowników w Świecie Mikołaja dostępne są w wielu kolorach, co pozwala dopasować upominek do obdarowywanej osoby lub okazji. Możemy przygotować także spersonalizowany prezent dla pracownika – wystarczy, że wskażesz, na czym Ci zależy. Proces zamawiania paczki zaczyna się zawsze od rozmowy, wysłuchamy Twoich oczekiwań i przygotujemy zgodny z nim prezent. Po ostatecznej akceptacji zostanie dostarczony w dogodnym dla Ciebie czasie.

  Dawanie prezentów jest dużo przyjemniejsze niż bycie obdarowywanym. Sprawianie przyjemności osobom, które pragniemy docenić i wywołać na ich twarzach uśmiech, sprawia, że także nam – Mikołajom – chce się uśmiechać. Ten magiczny czas, w równie magiczny sposób, budzi w nas chęć uszczęśliwiania innych. Nasze paczki dla pracowników mogą Ci w tym pomóc.