Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006
Opakowania świąteczne

Opakowania Świąteczne – pudełka ozdobne na prezent

Nie wiesz, jak spakować wymarzony prezent dla bliskiej osoby? Nadchodzą święta, a Ty nie masz czasu na zajmowanie się upominkami? Poznaj opakowania na prezent świąteczny oferowane przez Świat Mikołaja, które wywołują radość na twarzach obdarowanych. Korzystając z naszych usług, znajdziesz opakowanie na miarę indywidualnych potrzeb – idealnie dopasowane do prezentu, który chcesz wręczyć. Znajdź z nami idealne opakowanie świąteczne, którym ucieszysz swoich bliskich.

ozdobne pudełka świąteczne

Kartonik świąteczny mały

 • Wymiary: 180 mm x 160 mm x 160 mm
 • Fala: B
 • Tektura: 3 warstwowa
 • Gramatura: 380g/m2 
świąteczne pudełko

Kartonik świąteczny średni

 • Wymiary: 245 mm x 225 mm x 215.50 mm
 • Fala: B
 • Tektura: 3 warstwowa
 • Gramatura: 380g/m2
pudełka prezentowe świąteczne

Kartonik świąteczny duży

 • Wymiary: 280 mm x 255 mm 260 mm
 • Fala: B
 • Tektura: 3 warstwowa
 • Gramatura: 380 g/m2 

Świat Mikołaja – pudełka prezentowe świąteczne, które wywołują uśmiech

Nie ma nic cenniejszego niż radość i szczęście tych, którzy są nam bliscy. Korzystając z oferty naszej strony, obdarowywanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Wciel się z w rolę Świętego Mikołaja razem z nami, to prostsze niż myślisz. Kartonik świąteczny oferowany przez Świat Mikołaja występuje w kilku wariantach wielkości, dzięki czemu każdy prezent zmieści się do wybranego opakowania prezentowego świątecznego. Wykonany z wysokiej jakości papieru o doskonałej gramaturze, stanie się niebanalną ozdobą i ułatwi pakowanie prezentów świątecznych! A może chcesz obdarować swoich współpracowników i mile zaskoczyć ich przed zbliżającymi się świętami? Sprawdź nasze paczki świąteczne dla pracowników, idealne rozwiązanie dla zapracowanych, którzy chcą sprawić radość swoim współpracownikom – zarówno przełożonym, jak i podwładnym. Nic tak nie cieszy jak uśmiech na twarzy dziecka. To właśnie dzieci najbardziej czekają na to, by zostać obdarowane z okazji świąt Bożego Narodzenia. W Świecie Mikołaja doskonale o tym wiemy. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla najmłodszych, zapoznaj się z naszą ofertą na paczki świąteczne dla dzieci. Niech każde dziecko poczuje magię świąt, biorąc w dłonie piękną paczkę lub estetyczne kartonowe pudełka świąteczne.

Piękne opakowania na prezenty świąteczne

To zrozumiałe, że możesz nie mieć czasu, by spakować wszystkie prezenty świąteczne, którymi chcesz obdarować rodzinę, przyjaciół, klientów i pracowników. Właśnie dlatego powstał Świat Mikołaja, który oferuje między innymi ozdobne opakowania kartonowe. Opakowania to rozwiązanie, mające na celu pomóc wszystkim tym, którzy nie czują się na siłach, by sami stworzyć piękne opakowanie na prezent świąteczny, lub ze względu na obowiązki nie mają na to wystarczająco dużo czasu. Nasze doświadczenie sprawia, że możesz nam zaufać. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów – niezależnie od tego, czy chodzi o paczki, czy pudełko świąteczne – zapraszamy do kontaktu. Piękna oprawa świąt bez niepotrzebnego stresu i czasu spędzanego w sklepach? Ze Światem Mikołaja to możliwe!

Sprawdź także nasze świąteczne paczki dla dzieci, prezenty do 150 zł, prezenty do 50 zł, prezenty do 100 zł, prezenty do 150 zł, papier do pakowania prezentów, kartoniki świąteczne oraz kosze Bożonarodzeniowe.