Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Papier do pakowania prezentów

Opakowanie prezentu jest jednym z kluczowych aspektów, wpływających na zadowolenie osoby obdarowywanej. Warto więc poświęcić chwilę uwagi na wybór tego odpowiedniego. Papier ozdobny do pakowania w Świecie Mikołaja dostępny jest w wielu wzorach. Dzięki temu każdy ma możliwość dokonania najlepszego wyboru, który ułatwi mu zapakowanie swoich prezentów. Piękne opakowanie, wraz ze skompletowaną z dbałością zawartością tworzą bowiem wyjątkową całość.

Papier świąteczny do pakowania prezentów 

Oferujemy papier ozdobny do pakowania prezentów o różnorodnych fakturach i kolorach. Dzięki szerokiej gamie wzorów jest możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego do zapakowania prezentów na konkretną okazję. Papier do pakowania prezentów – świąteczny czy uniwersalny to propozycja, dzięki której prezent będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie komponowania prezentów dla pracowników, dzieci i kontrahentów. Różnorodne ozdobne papiery do pakowania z pewnością efektownie dopełnią całości prezentu, zarówno tego zamówionego u nas, jak i skompletowanego samodzielnie. Gładki i wzorzysty, fakturowany, połyskujący oraz zawierający motywy, charakterystyczne dla świąt – taki wybór różnorodnych papierów można znaleźć w naszej ofercie.

Ozdobne papiery do pakowania na specjalne okazje

Niezależnie od tego, jaka uroczystość przyświeca wręczaniu prezentu, ważnym elementem tego miłego gestu jest zapewnienie ładnego opakowania. Oferujemy papier ozdobny do pakowania prezentów na każdą okazję oraz przeznaczony na wyjątkowe święta, jak np. Boże Narodzenie. Ozdobne papiery do pakowania to sposób na podkreślenie magii świąt, jak również możliwość wzorniczego ujednolicenia wyglądu prezentów, ofiarowywanych konkretnej grupie osób. Chętnie pomożemy CI wybrać papier ozdobny do pakowania, pasujący na konkretną okazję oraz ustalić, ile go potrzebujesz do zapakowania zaplanowanych paczek prezentowych.

papier do pakowania prezentów

Papier ozdobny do pakowania prezentów – intryguje, zdobi, zabezpiecza

Papier ozdobny do pakowania, w który starannie owinięty jest prezent, nie tylko zabezpiecza go przed ewentualnym uszkodzeniem oraz zdobi, lecz także zapowiada przyjemną chwilę odpakowywania podarunku. Warto więc poświęcić chwilę uwagi na wybór odpowiedniego do konkretnej okazji opakowania. Papier świąteczny do pakowania prezentów w Świecie Mikołaja dostępny jest stale w szerokiej gamie wzorniczej. Warto zwrócić uwagę na fakturę papierów oraz starannie dopasować ją nie tylko do okazji, lecz także do rodzaju podarunku i preferencji osoby obdarowywanej. Zaprezentowany na naszej stronie papier do pakowania prezentów – świąteczny, który doskonale sprawdzi się zarówno na prywatnych, jak i firmowych uroczystościach, pozwoli uczynić z prezentów niezapomniany element wspólnego świętowania.

Papier ozdobny do pakowania – dodatkowy atut prezentu

Papier świąteczny do pakowania to element, który na długo zapadnie w pamięć, jeśli będzie wybrany z należytą troską o spójność z zaplanowanym prezentem. Zachęcamy więc, aby podarunki firmowe czy prywatne zawsze pakować w wybrany, przypisany konkretnym świętom i pasujący do stylu prezentu papier. Służymy poradą zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym, ustalając ilość papieru, niezbędną do zapakowania planowanych paczek prezentowych. Dzięki temu zamówiony papier świąteczny do pakowania będzie odpowiednio dobrany, a osoby obdarowywane mile zaskoczone pięknym wyglądem prezentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością odpowie na potrzebę pięknego pakowania prezentów!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Masz wątpliwości związane z papierem świątecznym do pakowania prezentów dostępnym w ofercie naszej firmy? Zapoznaj się z poniższą sekcją i rozwiej je! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować, ile kosztuje papier do pakowania oraz jak zapakować prezenty w papier ozdobny. Wybierz najlepsze rozwiązania i podaruj współpracownikom piękne podarunki.


Jakie papiery do pakowania dostępne są w Świecie Mikołaja?


Oferujemy różnorodne papiery, w które można opakować paczki dla pracowników, kontrahentów czy dzieci z okazji różnych świąt. Dostępne są u nas zarówno wersje gładkie, jednokolorowe, jak i wzorzyste. Nie brakuje także różnych faktur – od matowych, po błyszczące. Specjalną grupę tworzy
papier świąteczny do pakowania prezentów, ozdobiony motywami, kojarzącymi się z Bożym Narodzeniem, tj. gwiazdkami, choinkami, śnieżynkami etc.


Czy papiery dostosowane są tylko do świąt Bożego Narodzenia?


Nie, nasze papiery nadają się do zapakowania prezentów wręczanych z różnych okazji. Do dyspozycji klientów pozostają papiery gładkie, matowe, z połyskiem, utrzymane w różnorodnej kolorystyce, stąd nasz
papier do pakowania prezentów
dopasować można do wielu okoliczności i różnych odbiorców paczki (w tym do ich wieku).


Jak zapakować prezenty w papier ozdobny?


Aby stworzyć pięknie prezentujące się paczki dla dzieci, pracowników czy kontrahentów możesz spróbować własnych sił lub zlecić pakowanie profesjonalistom ze Świata Mikołaja. Podczas pakowania najważniejsza jest estetyka – papieru nie może być za mało, aby bez problemu przykryć nim całą paczkę, ani za dużo, aby nie odstawał na bokach. Warto więc zaopatrzyć się w nożyczki, w celu docięcia materiału do konkretnych potrzeb oraz taśmę klejącą, która ułatwi estetyczne zamknięcie brzegów. Ważnym elementem pakowania prezentów w papier świąteczny
jest dobór pasującej do kolorystyki i charakteru printu wstążki lub sznurka. Owiń cały prezent, a na szczycie utwórz kokardę. Paczkę warto dodatkowo ozdobić, np. gałązką świerku, suszonymi owocami lub szyszkami.


Ile kosztuje papier do pakowania prezentów?


Cena świątecznego papieru do pakowania prezentów
może się różnić w zależności od typu materiału, a także wielkości arkusza i liczby rolek. Jeśli zastanawiasz się,ile kosztuje papier do pakowania prezentów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Opisz swoje wymagania, wskaż, ile upominków chcesz wręczyć, wybierz rodzaj papieru, a w odpowiedzi nasi konsultanci określą koszt papieru niezbędnego do opakowania zamówionych przez Ciebie paczek.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze papieru prezentowego?


Podejmując decyzję w tej sprawie, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze określ wielkość paczek oraz ich liczbę, aby przygotować niezbędną ilość papieru do ich zapakowania. Weź pod uwagę okazję, która jest pretekstem do obdarowania pracowników lub kontrahentów – jeśli są to święta Bożego Narodzenia, postaw na papier z motywami gwiazdek, śnieżynek, choinek, pierników czy gałązek ostrokrzewu. Warto także dopasować papier do wieku odbiorców – w przypadku dzieci dobrym rozwiązaniem będą intensywne kolory i wesołe motywy. Jeśli chcesz obdarować dorosłych, wybierz elegancki papier w stonowanych barwach, błyszczący lub matowy. Sprawdź też,
jak zapakować prezenty w papier ozdobny
w pytaniu powyżej.