Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Zestaw prezentowy herbata czekolada

paczka czerwona świąteczna dla pracownika

Optimal Red

Ilość produktów: 9

Zestaw zawiera:


Rozeta czerwona – czekolada mleczna z żurawiną, jabłkiem i imbirem 35 g
Chocostick czekolada pitna mleczna z truskawkami 40 g
Czekolada mleczna z truskawkami 85 g
Choinka czekoladowa z malinami i jagodami 65 g
Trufle malinowo-orzechowe
Miód kasztelański z czarną porzeczką 165 ml
Herbata rajski ogród
Żurawina w belgijskiej białej czekoladzie i obsypie żurawinowej
Czekolada pitna ciemna 200 g
Kartonik z motywem świątecznym

Za sukcesem każdego przedsiębiorstwa stoją w dużej mierze pracownicy, którzy rzetelnie i z zaangażowaniem świadczą swoje obowiązki zawodowe. Warto więc przy okazji imprez firmowych, ważnych biznesowych wydarzeń czy świąt, docenić ich lojalność i wręczyć wyjątkowe podarunki. Idealnym pomysłem na prezent na święta jest herbata. Nasza firma Świat Mikołaja już od wielu lat przygotowuje paczki upominkowe na zamówienie. Kompletujemy je z uniwersalnych produktów wysokiej jakości.

Czarna, zielona, biała – bez dodatków lub z aromatycznymi nutami kwiatowymi – sprawdzi się doskonale zarówno jako upominek na Boże Narodzenie, jak i Wielkanoc. Co więcej, można do niej dołączyć również ulubione słodycze lub inne produkty, które przydadzą się w każdym domu. Bez wątpienia zestaw świąteczny z herbatą i słodyczami na święta będzie trafionym podarunkiem dla pracowników, który wywoła uśmiech na ich twarzach. A o to przecież chodzi przy wspólnym świętowaniu. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień na naszej stronie!


​ Najlepszy prezent dla miłośników herbaty


Istnieje mnóstwo jej rodzajów, choć największą popularnością cieszy się klasyczna czarna oraz zielona. Herbata w torebkach lub liściasta to doskonały prezent na święta dla pracowników. Pięknie zapakowany upominek wraz z innymi produktami na pewno sprawi obdarowanym osobom radość i pozwoli im poczuć magiczny nastrój Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Co więcej, to artykuł spożywczy, który znajdować powinien się w każdym domu. Nawet jeśli ktoś jej nie pije, preferuje tylko konkretny jej rodzaj lub ma ulubionych producentów, zawsze może poczęstować gości podarowaną mu na prezent herbatą albo również przekazać ją dalej jako upominek.

Nie masz pomysłu, jak okazać wdzięczność pracownikom? Chcesz podziękować im za długotrwałą, satysfakcjonującą współpracę? Zamów już dziś idealny prezent dla miłośników herbaty!


Świąteczny zestaw prezentowy z herbatą i czekoladą


Przy wręczaniu upominku nie liczy się tylko to, co on zawiera, lecz również jak został zapakowany. Z tego powodu dbamy o to, aby wszystkie przygotowywane przez nas prezenty w postaci herbaty oraz innych produktów pięknie się prezentowały. Dzięki temu gest ich wręczenia pracownikom nabiera jeszcze większego znaczenia. Mogą oni poczuć się docenieni, co pozwoli zbudować trwałą relację biznesową z firmą. Poza tym, wyróżniający się wyjątkową estetyką zestaw świąteczny z herbatą w roli głównej to sposób na stworzenie przyjemnej atmosfery podczas firmowej wigilii czy innego ważnego spotkania.


​ Jak złożyć zamówienie na herbatę na święta dla pracowników?


Jeśli chcesz obdarować swoją kadrę pracowniczą niezwykłym upominkiem, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że zadzwonisz i złożysz zamówienie na wymarzony prezent dla miłośnika herbaty. Pomożemy dopasować do niej inne odpowiednie produkty w ustalonym przez Ciebie budżecie. Następnie skompletujemy paczki i dostarczymy je pod wskazany adres.

Zastanawiasz się, czy herbata na święta dla pracowników to dobry pomysł? Chcesz podarować wyjątkowy i starannie zapakowany prezent? Nie masz czasu zająć się tym samodzielnie? Już dziś skontaktuj się z nami, przekaż wytyczne i powierz to zadanie firmie Świat Mikołaja!