Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Prezenty mikołajkowe dla dzieci w szkole

Mikołajki to popularne święto obchodzone 6 grudnia. Z okazji tego dnia dzieci z niecierpliwością wyczekują na wizytę świętego Mikołaja, który przynosi im drobne prezenty. Mikołajki obchodzone są nie tylko w domach, ale również w szkołach, gdzie organizowane są różnorodne zabawy i atrakcje. W placówkach oświatowych dzieci często przygotowują różnorodne przedstawienia i biorą udział w konkursach Mikołajkowych. Ponadto otrzymują upominki. Grono pedagogiczne często ma problem, żeby określić, jaki prezent na Mikołajki dla dzieci w szkole będzie najlepszy. Aby ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy niniejszy artykuł. Zapraszamy do lektury.

Mikołajki w szkole – pomysły

Organizacja mikołajek w szkole to świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świąteczną atmosferę i integrację uczniów. W ramach tego święta można przygotować:

  1. Konkursy o tematyce świątecznej: świetnym pomysłem jest zorganizowanie konkursu na najładniejszą ozdobę mikołajkową czy kartkę świąteczną. Ciekawą opcją jest również konkurs na najciekawszy list do świętego Mikołaja.
  2. Przedstawienie: aby zachęcić uczniów do wspólnej aktywności, warto zorganizować przedstawienie z okazji mikołajek. Przygotowywanie spektaklu to nie tylko gwarancja doskonałej zabawy, ale także okazja do rozwijania umiejętności aktorskich i kreatywności.
  3. Warsztaty Mikołajkowe: świetnym pomysłem na Mikołajki w szkole jest zorganizowanie warsztatów z przygotowywania ozdób świątecznych czy dekorowania pierników. Podczas warsztatów dzieci mogą samodzielnie tworzyć stroiki, ozdoby na choinkę czy kartki. Takie zajęcia rozwijają kreatywność i zdolności manualne. Ponadto integrują i poszerzają wiedzę dzieci na temat tradycji świątecznych
  4. Wizytę świętego Mikołaja: na mikołajki w szkole warto zaprosić osobę przebraną w strój Świętego Mikołaja, która wręczy dzieciom upominki i wysłucha ich życzeń. Takie wydarzenie na pewno zapadnie w pamięci maluchów na długi czas.

Ponadto podczas mikołajek w szkole dzieci mogą udekorować klasę lub obejrzeć bajkę bądź film wprowadzający w świąteczną atmosferę.

Co na mikołajki w szkole?

Jakie upominki na mikołajki w szkole sprawdzają się najlepiej? Otóż warto sięgnąć po produkty uwielbiane przez wszystkie dzieci, czyli słodycze. W paczkach mikołajkowych warto umieścić żelki, czekoladki, ciastka, lizaki, wafelki i batony. Doskonale sprawdzą się również cukierki, czekolady i inne przysmaki. Zestaw słodyczy wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Jest to prezent uniwersalny, który zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych.

Prezent na mikołajki w szkole

Przygotowywanie prezentów na mikołajki w szkole jest niełatwe i czasochłonne. Dobór i zakup odpowiednich produktów oraz pakowanie upominków to zadanie, które wymaga starannego planowania i organizacji. Niestety grono pedagogiczne nie zawsze jest w stanie znaleźć czas na te przygotowania, mając wiele innych obowiązków. Z tego względu coraz więcej szkół decyduje się na zamawianie gotowych upominków na Mikołajki w szkole. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić czas i wysiłek potrzebny na wybór i pakowanie prezentów.

Wszystkie szkoły chcące zamówić paczki mikołajkowe zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Przygotowujemy zestawy słodyczy, zawierające wyłącznie najlepsze produkty, uwielbiane przez dzieci. Proponowane przez nas paczki bazują na artykułach od znanych marek, takich jak np. Wedel, Kinder czy Haribo. Dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu każda szkoła może dopasować zamówienie do swoich potrzeb i budżetu. Oferowane paczki mikołajkowe zawierają m.in. ciastka, draże, wafelki, oranżady, soczki i żelki. Wszystkie zestawy są starannie pakowane, aby bezpiecznie dotarły do klientów. Ponadto są dostępne w konkurencyjnych cenach, dlatego stanowią świetną propozycję dla każdej szkoły. Tworzone przez nasze paczki mikołajkowe to doskonały sposób na sprawienie radości uczniom i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas obchodów Mikołajek. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.