Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Życzenia świąteczne biznesowe i firmowe

Życzenie świąteczne firmowe

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, do którego każdy z nas stara się przygotować najlepiej, jak może. Planujemy przygotowanie potraw wigilijnych, szukamy odpowiednich prezentów dla pracowników oraz bliskich nam osób, odwiedzamy rodzinę i znajomych. Boże Narodzenie to doskonała okazja, by poświęcić czas swoim dzieciom i partnerom – w nawale pracy i codziennych obowiązków, nie zawsze można znaleźć na to wystarczająco dużo czasu. Przed świąteczną przerwą zazwyczaj organizowane są również spotkania firmowe, podczas których możemy wymienić życzenia ze współpracownikami. Podpowiadamy, jakie życzenia świątecznie w pracy sprawdzą się najlepiej w Twojej firmie!

Jak składać życzenia świąteczne bożonarodzeniowe? Biznesowe porady

Święta zarezerwowane są w większości dla najbliższych: rodziny i przyjaciół, z którymi chcemy spędzić ten wyjątkowy czas w roku i osobiście złożyć im życzenia świąteczne. Wiele firm decyduje się także na uczczenie świąt w swoim gronie i organizuje imprezy, podczas których naszym współpracownikom możemy złożyć świąteczne życzenia. Boże Narodzenie firmowe tradycyjnie odbywa się na kilka dni przed właściwymi świętami i daje nam możliwość celebrowania tego niezwykłego czasu w gronie współpracowników, partnerów biznesowych oraz przełożonych. Warto przygotować sobie kilka odpowiednich słów, które pomogą nam wyrazić nasze uznanie dla wszystkich tych osób. Życzenia dla kolegi na święta Bożego Narodzenia zdecydowanie będą różniły się od tych, które można złożyć przełożonym. O ile z kolegami z pracy możemy pozwolić sobie na swobodny styl, życzenia dla szefa na Święta będą wymagały od nas więcej taktu i elegancji.

życzenia świąteczne dla pracowników

 

Życzenia na Boże Narodzenie dla firm – maile, kartki, upominki

W grudniu jak co roku zaobserwować możemy wiele form, jakie w firmach przybierają życzenia świąteczne. Bożonarodzeniowe biznesowe maile, kartki z życzeniami oraz małe, słodkie paczki świąteczne są już klasyką, która nie przemija. Eleganckie, krótkie i proste wiadomości przesyłane z adresu służbowego to pomysł idealny zarówno na życzenia dla prezesa firmy, jak i kolegi z pracy, z którym codziennie się widujemy. Życzenia na Boże Narodzenie dla firm mogą przybierać wiele postaci i zamiast pełnych szacunku i zwrotów grzecznościowych maili, tradycyjnych pocztówek z wierszowanymi życzeniami, możemy spotkać się z drobnymi upominkami (np. słodyczami), do których dołączane są krótkie i miłe liściki. Życzenia świąteczne w pracy to nie tylko uprzejmości wynikające z tradycji – życzenia dla szefa na Święta lub dla współpracowników wiele mówią o naszym nastawieniu, szacunku do nich i sympatii.

Życzenia dla szefa na święta – eleganckie i z klasą

Życzenia na Boże Narodzenie dla firm to doskonały sposób, by przekazać, że przedsiębiorcom zależy nie tylko na wynikach firmy i realizacji założonych celów, ale także na ludziach, z którymi te cele osiągają. Warto podczas układania treści życzeń lub uroczystych przemówień pamiętać o tym – życzenia świąteczne na Boże Narodzenie dla pracowników nie powinny być tylko standardową formułką. Mogą zawierać w sobie pewną dozę motywacji, dotyczyć rozwoju oraz wskazywać, jak wiele udało się osiągnąć dzięki współpracy. Niełatwym zadaniem jest także znalezienie odpowiednich słów, jeśli chodzi o życzenia dla szefa na Święta – często trudno jest nam przełamać barierę przełożony-pracownik i życzenia świąteczne bożonarodzeniowe zamieniają się w typowo biznesowe. Warto wykazać się w takiej sytuacji pewną dozą humoru – w końcu nawet życzenia dla prezesa firmy nie muszą być nudne i oklepane, a poczcie humoru nie oznacza nietaktu czy braku elegancji.

Życzenia świątecznie – Boże Narodzenie. Dla pracowników i kolegów

W internecie znaleźć możemy wiele rymowanych i śmiesznych życzeń bożonarodzeniowych, większość z nich jest jednak powszechnie znana oraz wielokrotnie udostępniana. Zamiast na siłę wyszukiwać kolejne wierszowane strofy, warto postawić na oryginalne, szczere i płynące z serca życzenia dla kolegi na święta Bożego Narodzenia. Najprostsze tradycje zawsze są najpiękniejsze, dlatego, zamiast wysyłać (lub przesyłać dalej) kolejnego z rzędu SMSa, warto zdecydować się na klasyczne rozwiązanie, czyli świąteczną kartkę z życzeniami. Nie musimy wysyłać ich pocztą – równie dobrym rozwiązaniem będzie wymienienie się takimi kartkami podczas firmowej Wigilii. Życzenia dla kolegi na święta Bożego Narodzenia pozwolą nam także okazać swoje przywiązanie, a przemycenie w nich jakiegoś tylko nam zrozumiałego, firmowego żartu sprawi, że w te Święta poczujemy się sobie bliżsi i pozbędziemy się sztywnych ram pracowniczych konwersacji.

Sprawdź także nasze prezenty do 50 zł, prezenty do 100 zł, prezenty do 150 zł, opakowania świąteczne, papier do pakowania prezentów oraz kartoniki świąteczne

Formularz kontaktowy