Świat Mikołaja - logo kontakt@swiatmikolaja.pl kontakt@swiatmikolaja.pl +48501931006 +48 501 931 006

Gotowe paczki świąteczne – dlaczego to dobry pomysł?

słodycze na święta

Tradycja wręczania podarunków w święta Bożego Narodzenia jest już na stałe zakorzeniona w kulturze i obecna tak samo w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wiele firm w dzisiejszych czasach decyduje się na podarowanie współpracownikom lub ich dzieciom większych bądź mniejszych upominków, symbolizujących troskę oraz wyrażających podziękowanie za wspólnie spędzony rok, pełen zawodowych wyzwań. Gotowe paczki świąteczne dla pracowników są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich firm – zarówno małych przedsiębiorstw, jak i wielkich korporacji, magazynów czy fabryk. Zobacz, dlaczego wybranie naszej oferty może okazać się dobrym pomysłem!

Gotowe paczki świąteczne dla każdego

Nie chcesz na ostatnią chwilę kupować kolejnych nietrafionych upominków? Pragniesz wpisać się w gusta i upodobania współpracowników, jednak nie wiesz, jaki prezent sprawi im radość? Z pomocą przychodzi Świat Mikołaja, oferujący możliwość hurtowego przygotowania zestawów. Nasze gotowe paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, a także klientów, partnerów biznesowych i zarządu będą doskonałym prezentem, który możesz personalizować i dostosowywać do upodobań obdarowywanych osób. Wybierając prezenty świąteczne do 50 zł, 100 zł lub 150 zł możesz zmieścić się w ustalonym przez firmę budżecie, a także wywołać uśmiech na twarzy współpracowników!

Swoją ofertę kierujemy także do osób, które poszukują niebanalnych upominków, jak np. zestawy świąteczne dla dzieci na prezent bożonarodzeniowy. Obsługujemy duże i małe firmy, szkoły i przedszkola, domy kultury oraz wszystkich właścicieli przedsiębiorstw, którym w tym roku marzą się trafione podarunki!

Paczki świąteczne dla klientów i współpracowników

Święta to wyjątkowy okres w roku, zarezerwowany dla rodziny i bliskich. Warto jednak pamiętać także o innych osobach, z którymi na co dzień spędzasz wiele godzin lub zawierasz istotne umowy. Paczki świąteczne dla klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych pomogą Ci utrzymać pozytywne relacje nawet podczas świątecznej przerwy. Pozwolą wyrazić również wdzięczność za owocną współpracę przez cały rok. W Świecie Mikołaja dokładamy wszelkich starań, by kompletowane przez nas zestawy świąteczne zachwycały estetyką oraz zawartością. W zależności od wybranego wariantu i dysponowanego budżetu, jesteśmy w stanie spersonalizować każde zamówienie, dostosowując je do wymagań klienta oraz indywidualnych upodobań osoby obdarowywanej. Firmom polecamy nie tylko pełne słodkości gotowe paczki świąteczne, lecz także wypełnione gadżetami kosze lub eleganckie upominki z aromatyczną kawą.

Zestawy świąteczne dla dzieci w wielu wariantach

W święta nie można zapominać o najmłodszych. To właśnie dla nich Boże Narodzenie jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w całym roku. By zachwycić każdego małego łasucha niezależnie od wieku, warto postawić na pełne słodkości i ulubionych łakoci zestawy świąteczne dla dzieci. Na prezent możesz przeznaczyć 50 zł lub więcej, w zależności od wybranego wariantu. Uśmiech najmłodszych będzie jednak bezcenny, gdy otrzymają one słodycze popularnych marek!

Szczególnie w przypadku chęci obdarowania dużej grupy osób, zamówienie gotowych paczek świątecznych jest bardziej ekonomiczne, wygodniejsze i szybsze, niż ich samodzielne kompletowanie. Odpuść sobie więc zakupy w przedświątecznej gorączce i wybierz zestawy prezentowe, które ucieszą każdego!

Najlepsze prezenty świąteczne do 50 zł, 100 zł i 150 zł

Nasze elfy tylko czekają, by na specjalne zamówienie zacząć kompletowanie paczek świątecznych dla Ciebie, Twoich bliskich i współpracowników! Świat Mikołaja już od wielu lat przygotowuje najlepsze prezenty świąteczne do 50 zł, 100 zł czy też podarunki do 150 zł. W zależności od przeznaczonej kwoty oraz ustaleń, w zestawach świątecznych zmieścimy wszystko, co oczaruje obdarowywane osoby i pozwoli im poczuć się docenionymi.

Zamawiając prezenty świąteczne do 50 zł będziesz w stanie wręczyć upominki wielu osobom, bez nadszarpnięcia swojego budżetu. Jeśli jednak szukasz bardziej rozbudowanych zestawów, Twojej uwadze polecamy przygotowywane przez Świat Mikołaja prezenty świąteczne do 100 zł lub wyższej kwoty. W tego typu gotowych paczkach zmieści się wiele pysznych łakoci, eleganckich podarunków bądź praktycznych gadżetów.

Zaoszczędź więc czas i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Wszystkich zainteresowanych zakupem gotowych paczek świątecznych dla klientów, pracowników, dzieci bądź innych osób, zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.
W te święta zadbaj o to, by każdy otrzymał wyjątkowy prezent!

Formularz kontaktowy
  Przeczytaj na naszym blogu

  Jak podpisać prezenty świąteczne?

  Przygotowywanie podarunków kojarzy się z miłym i przyjemnym zajęciem. Kiedy jednak jest więcej prezentów, zadanie może stać się żmudne. Mikołajki? Boże Narodzenie? A może Wielkanoc? Warto zaplanować piękne upominki na każdą z tych okazji! To doskonały pomysł, by zrobić miłą niespodziankę pracownikom czy też grupie podopiecznych w przedszkolu lub szkole. Zarówno dorośli, jak i dzieci […]

  Czytaj więcej
  Jaki prezent podarować pracownikom na święta 2023?

  Wybór idealnego upominku może być wyzwaniem, ale istnieje wiele kreatywnych i uniwersalnych opcji. W dzisiejszym artykule przestawimy kilka pomysłów na prezent dla pracowników na święta, które mogą pomóc w podjęciu decyzji. Pamiętaj, że kluczem do udanego podarunku jest dostosowanie go do indywidualnych preferencji i potrzeb obdarowanych osób. Przed dokonaniem wyboru, warto również upewnić się, czy […]

  Czytaj więcej
  Owocowe czwartki w biurze – dlaczego warto?

  Zdrowsza dieta, większa motywacja pracowników, pozytywny wizerunek firmy – to tylko kilka korzyści z wprowadzenia owocowych dni w biurze. Na zachodzie Europy do miejsc pracy dostarcza się owoce do biur już od wielu lat, ale i w Polsce coraz częściej można się spotkać z tym trendem. Dlaczego firmy decydują się na taki krok? Oprócz wspomnianych […]

  Czytaj więcej